Discipline Lave-in Conditioner
Wygładzająca odżywka bez spłukiwania do włosów, wzbogacona w masło kakaowe, olej arganowy i lniany oraz proteiny jedwabiu. Doskonała do włosów niezdyscyplinowanych, puszących się i niesfornych. Przynosi niewiarygodne efekty w przypadku włosów suchych, farbowanych, po zabiegach chemicznych. Polecana
do włosów grubych, szorstkich, o porowatej strukturze.
Skutecznie odżywia oraz dyscyplinuje włosy bardzo suche, eliminuje puszenie się włosów, wygładza fryzurę. Chroni włosy przed uszkodzeniami powodowanymi przez narzędzia do termo-stylizacji. Nadaje blask, witalność, sprawia, że włosy łatwo się układają.
Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem nałożyć produkt na osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać.
Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!
Napisz opinięWłaściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.